Вільшанцю, учаснику АТО Андрію Опрі, вручено медаль «Захиснику Вітчизни»

DSC_7356DSC_7350

31 березня 2016 року голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко, заступник голови районної ради Олександр Михайлов та військовий комісар Вільшанського РВК Сергій Малінович вручили державну відзнаку – медаль «Захиснику Вітчизни» учасникові АТО, мешканцю смт Вільшанка Андрію Опрі.

Керівники району подякували Андрію за стійкість, мужність і самопожертву та бездоганне виконання військового обов’язку.

Указом Президента України від 01 грудня 2015 року № 671/2015 «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» старший лейтенант Опря Андрій Васильович нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».