11 березня 2016 року відбулось засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання

Сесію провів голова ради Лець Михайло Якович, участь в роботі сесії взяли: голова районної державної адміністрації Маличенко Олександр Іванович, депутат обласної ради Бублик Ярослав Володимирович, заступник голови районної ради, заступники голови РДА, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний та сільські голови, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

Перед початком засідання депутати та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять нашого земляка, механіка-телеграфіста 54-ої окремої механізованої бригади – Владова Ігоря Анатолійовича, який загинув проходячи військову службу в зоні проведення АТО.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ярослав Мельник проінформував депутатів, що необхідно до 1 квітня 2016 року надати декларації про майно, доходи, зобов’язання фінансового характеру. Він зауважив, що до кадрової служби за місцем роботи подають декларацію працюючі депутати, а пенсіонери, самозайняті, непрацюючі до апарату районної ради. В районній раді відповідальна особа – Драганова Н.О.

В ході засідання депутати особливу увагу приділили питанням щодо виконанню районних програм, а саме:
– Програми розвитку надання адресних соціальних послуг сім’ям та особам, що опинилися в складних життєвих обставинах у Вільшанському районі на 2014-2018 роки.
– Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Вільшанського району Кіровоградської області на 2013-2015 роки.
– районної комплексної програми «Молодь Вільшанщини» на 2010-2015 роки.
– районної програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району за 2015 рік.
Внесли зміни до районних програм:
– розвитку фізичної культури та спорту у Вільшанському районі на 2012-2016 роки.
– соціального захисту малозабезпечених громадян району «СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ» на 2016-2018 роки.
З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд районних програм:
– Комплексну програму охорони навколишнього природного середовища Вільшанського району Кіровоградської області на 2016-2018 роки.
– районну програму цивільного захисту Вільшанського району Кіровоградської області на 2016-2020 роки.
– районну комплексну програму «Молодь Вільшанщини» на 2016-2020 роки.

Також на сесії заслухано звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, внесено зміни до районного бюджету на 2016 рік, знято з контролю рішення районної ради, які втратили чинність, затверджено план роботи районної ради на ІІ-IV квартал 2016 року.

Заслухано звіт голови районної державної адміністрації з питань виконання бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку території і делегованих повноважень за період 2015 року та станом до 1 лютого 2016 року.

Дане пленарне засідання районної ради стало першим після вступу в дію Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань».