26 серпня 2020 року відбулася позачергова 31 сесія Вільшанської районної ради сьомого скликання на якій згідно Порядку денного прийнято рішення щодо  присвоєння звання «Почесний громадянин Вільшанщини» депутату районної ради кількох скликань, голові постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, керівнику ПСП ім.Шевченка Паранчевському М.П. Також, депутатами районної ради за ініціативи керівника ПСП ім.Шевченка Паранчевського М.П. та сільського голови  Йосипівської сільської ради Миколюка В.М. прийнято рішення щодо реорганізації закладів освіти  району. Цим рішенням Йосипівській ЗОШ І-ІІ ступенів надано статус юридичної особи. За інформацією начальника фінансового відділу РДА  Жирової В.Б.,затверджено звіт  про виконання районного бюджету Вільшанського району за січень-червень 2020 року та внесено зміни до рішення районної ради від 13.12.2019 року №385 «Про районний бюджет Вільшанського району на 2020 рік». Питання про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  депутатами відхилено.