Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

DSC_7697 DSC_7730 DSC_7762
8 травня у Вільшанці відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, у яких взяли участь голова районної ради Михайло Лець, заступник голови районної ради Олександр Михайлов, перший заступник голови РДА Сергій Нестеров, заступник голови РДА Дмитро Сакун, заступник голови селищної ради Олександр Карамалак, представники духовенства, силових структур району, учасники антитерористичної операції, учнівська молодь, представники політичних партій та громадських організацій, мешканці селища. Панахиду за загиблими в роки Другої світової війни провів настоятель церкви Іоанна Милостивого протоієрей Іоанн (Малетич). Далі відбувся мітинг-реквієм. На знак глибокої шани і вічної пам’яті за загиблими керівництво району, духовенство та вдячні вільшанці поклали до пам’ятника загиблим воїнам живі квіти.