Category Archives: Останні новини

09/02/2020

26 серпня 2020 року відбулася позачергова 31 сесія Вільшанської районної ради сьомого скликання на якій згідно Порядку денного прийнято рішення щодо  присвоєння звання «Почесний громадянин Вільшанщини» депутату районної ради кількох скликань, голові постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, керівнику ПСП ім.Шевченка Паранчевському М.П. Також, депутатами районної ради за ініціативи керівника ПСП ім.Шевченка Паранчевського М.П. та сільського голови  Йосипівської сільської ради Миколюка В.М. прийнято рішення щодо реорганізації закладів освіти  району. Цим рішенням Йосипівській ЗОШ І-ІІ ступенів надано статус юридичної особи. За інформацією начальника фінансового відділу РДА  Жирової В.Б.,затверджено звіт  про виконання районного бюджету Вільшанського району за січень-червень 2020 року та внесено зміни до рішення районної ради від 13.12.2019 року №385 «Про районний бюджет Вільшанського району на 2020 рік». Питання про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  депутатами відхилено.

 

09/02/2020

26 серпня 2020 року на позачерговій 31 сесії Вільшанської районної ради сьомого скликання рішенням № 412 ПАРАНЧЕВСЬКОМУ МИКОЛІ ПАВЛОВИЧУ присвоєно звання «Почесний громадянин Вільшанщини».

МИКОЛА ПАВЛОВИЧ депутатом районної ради кількох скликань, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, керівник ПСП ім.Шевченка.

Паранчевський М.П.   ініціативний, принциповий, здібний організатор, вимогливим до себе і підлеглих.

Господарство, яке він очолює, є  першим  в районі  з  високими  показниками  в розвитку сільського господарства та соціальної сфери села.

Основні життєві принципи Миколи  Павловича  поважати людей, працювати для їхнього блага, тому за період роботи на посаді  ніколи  не  залишався  осторонь  у  вирішенні  нагальних  проблем  соціально-економічного  розвитку  жителів Йосипівської сілької ради та району в цілому.

Микола Павлович людина, яка завжди переймається проблемами соціальної сфери громади, зокрема освіти. За  його  фінансової  допомоги   в  2015 році   стало  можливим   реалізувати     Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ»  мікропроекту «Енергозберігаючі заходи  в  школі с. Йосипівка. Капітальний ремонт покрівлі».                                     

За його сприяння в Йосипівській загальноосвітній школі були встановлені металопластикові вікна на 1 та 2 поверхах, відремонтовано спортивний зал (замінено вікна на металопластикові, замінені вхідні двері, відремонтовано підлогу та пофарбовано 100 кв.м. поверхні стін та підлоги). Щорічні поточні ремонти в школі не проходять без його.

У 2013 році подбав про забезпечення школи водою: допоміг пробурити свердловину та провести водопостачання до приміщень.

Для забезпечення навчально-матеріальної бази школи у 2019 році придбав мультимедійний комплекс.

Протягом останніх 20 років бере активну участь у проведенні на базі школи щорічних змагань по футболу та в організації інших спортивних заходів.

Вільшанська районна рада щиро вітає Миколу Павловича з присвоєнням звання «Почесний громадянин Вільшанщини».

Зичимо незгасимого оптимізму, успіхів, здоров’я у здійсненні всього задуманого. Нехай Ваша енергія, багатющий досвід якнайкраще служать добрим і потрібним справам! Бажаємо подальших успіхів і вагомих здобутків у справі соціально-економічного та культурно-освітнього розвитку територіальної громади.

 

Оголошення

Шановні депутати районної ради та жителі району! 29 травня 2020 року о 10.00 год. відбудеться тридцята сесія районної ради VII скликання. На рогляд виносяться такі основні питання:
1. Про внесення змін до районної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2021 роки.
2. Про внесення змін до районної комплексної програми «Молодь Вільшанщини» на 2016-2020 роки
3. Про пониження ступеня та перейменування Добрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів філії Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (опорний навчальний заклад) Вільшанської районної ради Кіровоградської області.
4. Про пониження ступеня та перейменування Дорожинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» філії Береззовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів іь.Т.Г.Шевченка (опорний навчальний заклад) Вільшанської районної ради Кіровоградської області.
5. Про визнання комунального підприємства Вільшанської районної ради балансоутримувачем, комплексу будівель (єдиного майнового комплексу)
6. Про звіт про виконання районного бюджету Вільшанського району за січень-березень 2020 року.
7. Про внесення змін до рішення районної ради від 13.12.2019 року №385 «Про районний бюджет Вільшанського району на 2020 рік» 11302200000 (код бюджету).
8. Різне.

Оголошення

Шановні депутати районної ради та жителі району!
21 лютого 2020 року о 10.00 год. відбудеться двадцять дев’ята сесія районної ради VII скликання.
На рогляд виносяться такі питання:

1. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Вільшанського району за підприємствами, установами та організаціями.
2.Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища Вільшанського району на 2020 рік.
3.Про затвердження Положення про порядок закріплення майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища Вільшанського району за підприємствами, установами, організаціями на правах господарського
відання або оперативного управління
4.Про внесення змін до рішення районної ради від 30.11.2011 року №111 «Про порядок оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району»
5.Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2019 рік
6.Про внесення змін до рішення районної ради від 13.12.2019 року №385 «Про районний бюджет Вільшанського району на 2020 рік.
7.Про зняття з контролю рішень районної ради.

Різне.

Оголошення

Шановні жителі району та депутати районної ради! 22.11.2019 року о 09.00 годині відбудеться 27 сесія районної ради. До порядку денного включені такі питання:1. Про звіт про виконання районного бюджету за січень – вересень 2019 року

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2018 року № 308 «Про районний бюджет на 2019 рік»

3. Різне